Web a e-shop

s dokonalým vizuálom
macbook background

O naše webové riešenia sa staráme pravidelne, aby boli vždy zabezpečené, rýchle a maximálne funkčné. Klientom navrhujeme predajnú a optimálnu štruktúru webu pre zákazníka aj pre vyhľadávače, čím zvyšujeme šancu na rast tržieb.

Poskytujeme tiež krátku reakčnú dobu na riešenie akútnych problémov. Naše webové riešenia sú navyše vždy pripravené tak, aby riadenie a úpravy obsahu mohol spracovať aj sám zákazník pohodlne z prispôsobeného administračného rozhrania. Nechceme však byť len dodávateľom jednorazovej zákazky, a preto je naším cieľom poskytovať vám komplexnú starostlivosť.

Ako to u nás funguje?

01. Stretneme sa s vami

null

Niečo vám o nás povieme

Na prvom stretnutí sa zoznámite s naším account managerom, prípadne aj samotným web developerom alebo idea makerom. Spolu vám predstavia naše práce a budú sa vám snažiť dokázať, že my sme pre vás tí praví.

Niečo nám o vás poviete

Predstavíte nám vaše vízie, plány, ciele a požiadavky. Vašu značku chceme spoznať a pochopiť tak detailne, ako ju poznáte len vy. Veríme, že si spolu sadneme už na prvom stretnutí a odštartujeme úspešnú spoluprácu.

02. Brainstormujeme

Po stretnutí si náš tím sadne a začne pripravovať obsahovú štruktúru a funkčnú špecifikáciu. Vypracujeme audit vášho terajšieho webu, zanalyzujeme konkurenciu a vžijeme sa do kože vášho zákazníka.

Návrh riešenia nikdy netvorí len jeden človek, no vždy sa na ňom podieľa skúsený tím zložený z developera, analytika, idea makera a ďalších špecialistov. Len tak vám vieme pripraviť komplexné riešenie, ktoré bude predovšetkým funkčné, vizuálne príťažlivé, kreatívne prepracované a dátovo podložené.

1
Web developeri navrhnú optimalný technický background projektu
2
Idea maker / Copywriter vytvára koncovú formu komunikácie
3
Marketingový špecialista odhaľuje potenciál značky a definuje vhodné propagačné kanály.
4
Account manager rozdeľuje čiastkové úlohy, nastavuje termíny a predovšetkým o všetkom dôležitom vás informuje.

Výsledkom brainstormingu je návrh funkčného riešenia spolu s cenovou kalkuláciou.

03. Stretneme sa s vami opäť

Úvodná prezentácia

Riešenie vám odprezentujeme na ďalšom stretnutí. Vypočujeme si váš názor na predostreté nápady, doplníme ich o vaše pripomienky a budeme čakať na schválenie.

Termín realizácie

Po schválení si dohodneme termín dodania podkladov od vás. Na základe toho si stanovíme pevný termín realizácie projektu, prípadne termín prezentácie jeho jednotlivých fáz.

04. Vyvíjame riešenie

Po schválení cenovej ponuky a dohodnutí termínov sme pripravení začať tvoriť. Na vašom novom webe či e-shope bude pracovať viacero špecialistov, ktorí sa budú pravidelne stretávať na menších brainstormingoch a projektových poradách. Vždy pracujeme v tíme, pretože veríme, že viac hláv – viac rozumu – viac skvelých nápadov.

 • Rozvrhnutie štruktúry
 • Skicovanie wireframu
 • Príprava obsahu
 • Tvorba grafického návrhu webu
 • Programovanie webu
 • Vznik funkčného prototypu

05. Prezentujeme prototyp

Po vytvorení funkčného prototypu si s vami prejdeme dizajn nového webu a predstavíme vám jeho funkcionalitu. Budete mať možnosť dobre sa s webom zoznámiť a dať nám spätnú väzbu v podobe vašich pripomienok. Tie následne zapracujeme a pustíme sa do druhej fázy tvorby webu.

Čo bude nasledovať potom?

 • Plnenie obsahu
 • Testovanie funkčnosti
 • Optimalizácia rýchlosti
 • Optimalizácia na zariadenia
 • Migrácia do produkčného webu

06. Spúšťame web

Po zapracovaní vašich pripomienok, naplnení obsahov, optimalizácii a niekoľkokrokovom testovaní funkčnosti sme pripravení spustiť web a nechať ho plniť svoju funkciu.

150
realizovaných
web riešení
8
úspešných e-shopov
v dlhodobej správe
4
skúsení webdeveloperi
v tíme

07. Stretneme sa opäť?

Asi ste si už všimli, že sa stretávame radi. Prídete nás navštíviť znovu?

Už poznáme vašu značku, vytvorili sme pre vás nové webové riešenie a tak by bola škoda, keby sme sa už nikdy nestretli. Nechceme byť vaším jednorazovým dodávateľom riešenia. Ponúkame vám komplexnú digitálnu starostlivosť, naozajstnú stabilitu a dlhodobý vzťah.

S čím sa na nás môžete obrátiť?

Online kampane

Správa sociálnych sietí

E-mail marketing

Content marketing

Grafické služby

Webový servis

CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Prečo sa rozhodnúť pre

riešenie od nás?

prezentačná stránka

e-shop

micro site

webový portál

bezpečnostný audit webu

rýchlostný audit webu

MÁM ZÁUJEM O VAŠE SLUŽBY

Prečo sa rozhodnúť pre

riešenie od nás?

Unikátny design

Tak ako kamenný obchod, aj e-shop by mal byť miestom, kam sa budú vaši zákazníci radi vracať. Vytvoríme vám preto zapamätateľný a vizuálne príťažlivý web.

Funkčné riešenia

Tvoríme skutočne funkčné riešenia, ktoré vám zjednodušia prácu a vašich zákazníkov úspešne dovedú k dokončeniu konverznej cesty.

Rýchly responzívny web

Každý náš web je optimalizovaný na maximálnu rýchlosť a zobrazenie na akomkoľvek rozlíšení, aby si ho mohli užívatelia prehliadnuť v plnej funkčnosti aj na mobile či tablete.

Stabilná podpora

Aj po dokončení riešenia u nás nájdete stabilnú podporu. Môžete sa nás obrátiť v prípade webového servisu, konzultácií či zaškolenia do jednoduchého CMS systému.

Kvalitné UX a UI

UX a UI optimalizácia je pre nás základom úspešného webu. Je totiž dôležité, aby sa zákazník vedel rýchlo, intuitívne a bez problémov pohybovať na vašej stránke.

Webová analytika

Neustále sledujeme správanie vašich zákazníkov na stránke, aby sme zefektívnili jej obsah a využili dáta v prospech marketingových kampaní.

Čo o nás povedali naši klienti?

S odvedenou prácou som bol nadmieru spokojný! Profesionálny prístup a skvelé odvedená práca. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Dominik Koričanský, Nabytok4youTvorba e-shopu a online kampaní

100%-ná spokojnosť. Promptná spolupráca a príjemná komunikácia. Profesionalita a splnenie požiadaviek do posledného detailu. Ochota zrealizovať každú zmenu, ktorá z našej strany nastala.

Petra Belaňová, okaytravel.skWebové riešenie na mieru

Oceňujem kreativitu celého tímu a expresné dodanie všetkých mnou požadovaných služieb. Palec hore!

Janka Adamiková, Imagine-JankaFiremná identita a webové riešenie

Môžem len odporúčať, vyborna komunikácia a ochota. Ste šikovní, nech sa vám darí. Ďakujem!

Lulu SuttonTvorba logodizajnu

Naše realizácie

Presvedčte sa na vlastné oči, že v tom čo robíme sme naozaj dobrí!

Etabletka

#Kreatíva #Marketing #Web

Igor Vlk

#Web

UNIPAS

#Kreatíva #Marketing #Web

XPAIN CLINIC

#Kreatíva #Web

Vyberte si riešenie

Poďme spolu vytvoriť niečo skvelé

Potrebujete pomôcť s výberom vhodného riešenia?

Vyplňte náš formulár a my vám nastavíme ideálny balík služieb na mieru

(nepovinné)