Marketing

Správa sociálnych sietí
iphone background

Rastieme spolu s našimi klientmi. Keď sa im darí, darí sa aj nám. Aj preto sa veľmi starostlivo a precízne snažíme navrhnúť každému optimálnu stratégiu tak, aby sme efektívne dosiahli ich vytýčené ciele.

Klientov nerozlišujeme na malých či veľkých. Na každý projekt sa pozeráme komplexne a tvrdo pracujeme na jeho online komunikácii. Máme radi aj náročné výzvy, a preto spolupracujeme s klientmi z naozaj špecifických odvetví. Naše kampane tvoria súbor dobre premyslených aktivít, ktorých cieľom je zvýšenie ziskov, posilnenie postavenia značky na trhu a vyzdvihnutie konkurenčnej výhody.

Ako to u nás funguje?

01. Stretneme sa s vami

null

Niečo vám o nás povieme

Na prvom stretnutí sa zoznámite s naším account managerom, prípadne aj samotným marketingovým špecialistom. Spolu vám predstavia naše projekty a budú sa vás snažiť presvedčiť, že my sme pre vás tí praví.

Niečo nám o vás poviete

Predstavíte nám vaše vízie, plány, ciele a požiadavky. Vašu značku chceme spoznať a pochopiť tak detailne, ako ju poznáte len vy. Veríme, že si spolu sadneme už na prvom stretnutí a odštartujeme úspešnú spoluprácu.

02. Analyzujeme

Po stretnutí s vami sa pustíme do podrobnej analýzy vašich doterajších marketingových aktivít. Pozrieme sa na vývoj daného segmentu na trhu a porovnáme vás s vašou konkurenciou.

Vžijeme sa tiež do kože zákazníka. Zistíme, čo mu chýba a čo mu vadí, no tiež to, čo má na vás rád a čo oceňuje. Takýto audit nám pomôže odhaliť nedostatky, ale aj skryté príležitosti vašej online komunikácie.

Audit marketingových aktivít

Analýza konkurencie

Analýza cieľovej skupiny

04. Stretneme sa s vami opäť

Úvodná prezentácia

Po vypracovaní stratégie sa s vami stretneme opäť. Predstavíme vám naše zistenia, nápady a stratégiu na určité časové obdobie spolu s efektívne rozdeleným navrhovaným rozpočtom. Vypočujeme si vaše pripomienky a budeme čakať na schválenie ponuky.

Termín realizácie

Po schválení si dohodneme termín dodania náležitých podkladov od vás. Na základe toho si spolu stanovíme pevný termín začiatku spustenia kampaní.

05. Tvoríme a spúšťame kampaň

Po schválení cenovej ponuky a dohodnutí termínov sme pripravení začať tvoriť. Na vašom novom webe či e-shope bude pracovať viacero špecialistov, ktorí sa budú pravidelne stretávať na menších brainstormingoch a projektových poradách. Vždy pracujeme v tíme, pretože veríme, že viac hláv – viac rozumu – viac skvelých nápadov.

Analytika

Ešte raz vytvoríme podrobnejšiu analýzu konkurencie, zákazníkov aj kľúčových slov.

Kreatíva

Zapracujeme na kreatíve celej kampane. Náš idea maker, dizajnér a copywriter spolu pripravia bannery, videá, animácie a samozrejme pútavé a presvedčivé texty.

Cielenie

Analyzujeme vyhľadávacie dopyty a cielime na základe aktuálnej nákupnej fázy zákazníka.

06. Optimalizujeme

Spustením kampane sa nič nekončí. Pravidelne ju budeme optimalizovať, merať jej efektivitu, vyhodnocovať a znovu optimalizovať tak, aby dosahovala čo najpriaznivejšie výsledky.

Optimalizácia

Meranie

Vyhodnocovanie

Nebudeme sa pred vami skrývať za nič nehovoriace štatistiky. Pri reportingu sme vždy úprimní, a tak môžete očakávať faktické dáta a naozaj otvorenú debatu o tom, aký majú kampane výkon.

Ku každej kampani vždy dostanete pravidelný podrobný report, aby ste mali prehľad o všetkých zmenách a vývoji. Dáta vám zrozumiteľne vysvetlíme a naučíme vás ich jasne identifikovať.

07. Zarábate

Blížime sa do cieľa kampane, v ktorom vidíme rast vášho zisku či zvyšovanie povedomia o značke. Veríme však, že tento cieľ bude len odrazovým mostíkom pre našu ďalšiu úspešnú spoluprácu. Ponúkame vám totiž komplexnú digitálnu starostlivosť, naozajstnú stabilitu a dlhodobý vzťah.

Prečo sa rozhodnúť pre

riešenie od nás?

Google Ads

Facebook reklama

e-mailing

content marketing

marketingová stratégia

digitálne poradenstvo

MÁM ZÁUJEM O VAŠE SLUŽBY

Prečo sa rozhodnúť pre

riešenie od nás?

Zvýšenie predaja

Chceme, aby sa vám darilo. Zapracujeme na tom, aby sme vám neustále zvyšovali konverzie a vy ste kontinuálne pociťovali vyššie tržby. Budeme rásť s vami.

Posilňovanie povedomia

Vybudujeme pozitívny vzťah zákazníkov k vašej značke. Správnym obsahom, kanálmi a frekvenciou digitálnej reklamy pomôžeme k posilneniu vášho postavenia na trhu.

Starostlivosť o zákazníka

Každý prvý nákup zákazníka je prvým krokom na spoločnej ceste. Vytvoríme aktivity, ktoré vašu komunikáciu so zákazníkmi posilnia a vytvoria z nich verných a lojálnych zákazníkov.

Premyslená stratégia

Pripravíme vám stratégiu, s ktorou skórujete. Odhalíme príležitosti, posilníme nedostatky a efektívne rozdelíme rozpočet do relevantných kanálov.

Kontroling a optimalizácia

Spustením kampaní sa naša práca neskončí. Pravidelne sa k nim budeme vracať, kontrolovať ich a optimalizovať, aby maximalizovali zisk a dosahovali čo najlepšie výsledky.

Správanie zákazníka

Ešte o vás potenciálny zákazník nič netuší? Ukážeme mu to, čo je na vás najlepšie. Pozná už vaše produkty? Privedieme ho k nákupu. Jednoducho vystihneme ten správny moment.

Čo o nás povedali naši klienti?

S odvedenou prácou som bol nadmieru spokojný! Profesionálny prístup a skvelé odvedená práca. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Dominik Koričanský, Nabytok4youTvorba e-shopu a online kampaní

100%-ná spokojnosť. Promptná spolupráca a príjemná komunikácia. Profesionalita a splnenie požiadaviek do posledného detailu. Ochota zrealizovať každú zmenu, ktorá z našej strany nastala.

Petra Belaňová, okaytravel.skWebové riešenie na mieru

Oceňujem kreativitu celého tímu a expresné dodanie všetkých mnou požadovaných služieb. Palec hore!

Janka Adamiková, Imagine-JankaFiremná identita a webové riešenie

Môžem len odporúčať, vyborna komunikácia a ochota. Ste šikovní, nech sa vám darí. Ďakujem!

Lulu SuttonTvorba logodizajnu

Naše realizácie

Presvedčte sa na vlastné oči, že v tom čo robíme sme naozaj dobrí!

Etabletka

#Kreatíva #Marketing #Web

Igor Vlk

#Web

UNIPAS

#Kreatíva #Marketing #Web

XPAIN CLINIC

#Kreatíva #Web

Vyberte si riešenie

Poďme spolu vytvoriť niečo skvelé

Potrebujete pomôcť s výberom vhodného riešenia?

Vyplňte náš formulár a my vám nastavíme ideálny balík služieb na mieru

(nepovinné)