https://www.youtube.com/watch?v=ulFYOahwKhI

Kto sme?

Marketingoví špecialisti

CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Sme tím marketérov, webových vývojárov a kreatívcov, ktorí majú radi náročné zadania.

Vybudujeme vašu online identitu, zlepšíme konkurencieschopnosť vašej značky a v neposlednom rade vám pomôžeme navýšiť zisk.

CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Brainstormujeme

Viac hláv, viac rozumu, viac nápadov. Na každom projekte pracujeme v tíme, vďaka čomu vznikajú skutočne kreatívne idey.

Spolupracujeme

Budeme sa vás veľa pýtať, aby sme pochopili vaše vízie. Na základe toho budeme vedieť navrhnúť ideálnu stratégiu.

Vieme, čo robíme

Každý člen nášho tímu je vo svojom odbore profík. Dokážeme sa tak komplexne postarať o vašu firmu a pomôcť vám rásť.

Sme časovo flexibilní

Našu prácu a klientov máme radi. Ak sa vyskytne urgentný problém, sme ochotní pomôcť vám aj cez víkendy či sviatky.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

História

Rebrand spoločnosti
Koniec roka je pre nás kľúčovým momentom. Z agentúr AMETIC a AZELIA vzniká nová spoločnosť AMETICA
November
2019
Sme Google Partner!
Naša spoločnosť sa stáva oficiálnym Google Partnerom.
December
2018
Fúzia spoločností
Dve digitálne agentúry sa spájajú do jednej. Na verejnosti vystupujeme pod spoločným dočasným názvom AMETIC & AZELIA.
Október
2018
Vznik pôvodnej spoločnosti AMETIC
Deň D kedy sme sa rozhodli založiť svoju pôvodnú agentúru AMETIC.
Január
2017
Vznik pôvodnej spoločnosti AZELIA
Pôvodná spoločnosť Dušana Petráša.
November
2013

Spoznajte nás bližšie

Peter Vážan

Graphic Designer, Front-end Developer

Peťo je náš grafický dizajnér a front-end developer. Denne ladí UX/UI a performance e-shopov, pričom stíha kresliť kreatívne identity. Na svojej práci miluje slobodu, ktorú mu naši klienti pri kreatívnom procese poskytujú, a naopak nemá rád chaos a slovíčko ASAP. My ho vnímame ako extrémneho pixel perfect detailistu, kávičkára a technologického guru.

Denne sleduje inovácie v nových technológiách, ktoré sa snaží aplikovať aj k nám do kanclu. Jeho vzorom je nadčasový designer Applu Jony Eve a najväčším lovebrandom, pochopiteľne, Apple. Okrem toho je skutočným Marvel fanatikom, vďaka čomu si vyslúžil prezývku Captain Ametica. Rád číta knihy o osobnom rozvoji a lifehackingu, chodí na prechádzky do prírody a cvičí vo vlastnom fitku.

Štefan Mihálka

PPC Specialist, Social Manager

Štefan začínal ako grafik v hudobnom časopise, pre ktorý postupom času riešil celý online marketing. Neskôr sa ako freelancer vyprofiloval na PPC špecialistu a dnes tvorí výkonné kampane pre mnoho e-shopov. Na jeho práci sa mu páči najmä to, že môže klientom neustále zvyšovať objem predaja a pomáhať napredovať. Má rád, keď za svojou prácou nachádza viditeľné výsledky, ktoré sa odrážajú najmä na spokojnosti našich klientov.

V práci nás neustále rozosmieva svojimi žartíkmi a vtipnými narážkami. Považujeme ho za optimisticko-racionálneho človeka, ktorý vždy dodrží svoje slovo. Ak Štefan práve nie je v kancli, tak ho pravdepodobne stretnete na futbalovom ihrisku. Venuje sa totiž trénovaniu nádejnej futbalovej mládeže. Jeho srdce patrí športu, futbalu a najmä Manchestru United.

Dušan Petráš

Web Developer, SEO Specialist

Služobne najstarší člen nášho tímu Dušan nazbieral mnoho pracovných skúseností vo firmách ako Lidl, Unipharma či Skanska. Neskôr sa rozhodol založiť vlastnú digitálnu agentúru a dnes sa naplno venuje tvorbe webov, programovaniu a návrhu technických riešení webových aplikácií.

Sám o sebe tvrdí, že je cholerik, ironik a hulvát. My ho však vidíme ako vtipného a rozvážneho človeka, na ktorom si vážime jeho pohotovosť pri riešení závažných technických problémov. Jeho najväčšou záľubou je syn Lukášik. Okrem toho si niekoľkokrát do týždňa chodí zabehať, pozrie si dobrý film alebo zoberie svoju partnerku a syna na výlet. Sleduje Business Bloomer, má rád film Secret life of Walter Mitty a knihy od Maxima E. Matkina, vďaka ich ironickému a dekadentnému jazyku.

Lenka Vážanová

Brand Manager, Web Designer

Lenka v minulosti pracovala vo výrobe reklamy, neskôr prešla ku grafike a nakoniec zakotvila pri web designe. Dnes pracuje najmä na dizajnoch nových webov, či redesigne tých starých. Okrem toho jej u nás patrí aj ďalšia dôležitá úloha – strážiť firemné financie. Stará sa o fakturáciu, prerozdeľuje finančné zdroje a svedomito dohliada na to, aby sme vo veciach mali poriadok.

Ako v práci, tak aj doma je Lenka naozaj poriadkumilovná. Rada spoznáva Slovensko, netflixuje a venuje sa rodine a priateľom. Je veľkým fanúšikom Game of Thrones, Marvelu a kníh od Yuvala Noaha Harariho. Ak by ste ju niekedy chceli naozaj potešiť, vezmite ju na koncert Imagine Dragons.

Iva Zacharová

Copywriter, Idea Maker

Ivka nám denne opravuje gramatiku a trápi sa s rôznymi slovnými hračkami. Zo svojej práce má radosť a teší ju, že nie je monotónna a každý deň jej prináša niečo nové. Denne preto vymýšľa kreatívne idey a hrá sa so slovami. Jej love brandom je značka drevených hodiniek Holzkern.

Sama o sebe hovorí, že je veľmi zvedavá, rada sa učí a na jednom mieste dlho neobsedí. Aj preto si niekoľkokrát do týždňa musí ísť zacvičiť, aby doplnila deficit pohybu zo sedavej práce. Najradšej cestuje, stretáva sa s priateľmi, číta knihy a chodí do prírody. Každému by odporučila prečítať si knihu 1984 od Georgea Orwella a dopriala aspoň raz zažiť festival Pohoda.

Peter Kubaš

Account Manager, Consultant

Peťo s marketingom začal v roku 2008, kedy založil vlastnú digitálnu agentúru so zameraním na tvorbu webov. Neskôr sa pripojil k nám a dnes sa denne venuje starostlivosti o klientov, riešeniu ich požiadaviek a budovaniu dobrých vzťahov.

Podľa nás sa Peťo pre prácu obchoďáka doslova narodil, pretože je naozaj komunikatívny a rozhľadený. Na práci ho baví najmä rozmanitosť našich klientov, od ktorých sa vždy učí niečo nové z rôznych odvetví podnikania. Mimo práce si zájde zaplávať alebo vyčistiť hlavu na horskom bicykli, väčšinu svojho voľného času však venuje svojim dvom malým synom. Jeho veľkým snom je poprechádzať sa po zľadovatenej Antarktíde a postaviť si ekologický dom.

Matúš Mendel

Back-end Developer

Matúš je náš najmladší člen, ktorý u nás pracuje na pozícii web developera. Najprv k nám prišiel len na letnú brigádu, no vďaka jeho šikovnosti a schopnostiam sme si ho u nás nechali na dobu neurčitú. Považujeme ho za naozaj svedomitého, pedantného a skromného človeka, ktorý z práce bežne odchádza ako posledný.

Na práci ho najviac baví tvoriť a pretvárať nápady v skutočnosť. Je to perfekcionista a tak každý projekt dotiahne do najmenšieho detailu. Mimo nášho kanclu najradšej trávi čas s priateľmi, počúva hudbu, fotografuje, hrá hry a len tak pre radosť si programuje.

Lucia Minichová

Back Office Manager, Translator

Lucka k nám prišla ako šikovná stážistka, ktorú sme si po jej stáži doslova prisvojili. Prešla si mnohými úlohami – od copywritingu, accountingu až po webdesign, vďaka čomu skvelo porozumela všetkým marketingovým procesom. Ako vyštudovaná prekladateľka sa dnes venuje predovšetkým supportu a prekladom pre klientov, ktorí operujú na zahraničných trhoch.

Vždy, keď Lucka príde do kanclu, my ostatní jedným okom pokukujeme, či opäť nedoniesla nejakú sladkú dobrotu. Vo voľnom čase totiž rada pečie, no pokojne ju môžete ukecať na dobrodružný výlet či požičať jej dobrú knihu. Má rada fantasy a zbožňuje J.R.R. Tolkiena a J.K. Rowling. Jej snom je precestovať svet a naučiť sa ďalší cudzí jazyk.

Radovan Bezák

Web developer, Back-end Developer

Možno práve ty?

Myslíš si že práve ty si ten vyvolený ktorý chýba v našom tíme?
Napíš nám na [email protected] a presvedč o tom aj nás.

Poďme spolu vytvoriť niečo skvelé

CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ