Kreatíva

vo vizuálnej komunikácii
ipad background

Všetky vizuálne prvky značky, tón komunikácie či kreatíva kampaní by mali dokonale ladiť s vlastnosťami vašej značky. Aj preto sa vás budeme snažiť dôverne spoznať a zžiť sa so značkou tak, akoby bola naša vlastná.

Tvoríme silné idey, ktoré vystihujú vízie našich klientov. Našou výhodou je, že sme skvelo zohratý tím. Na čiastkových úlohách niekedy pracujeme samostatne, no celok vždy tvoríme v tíme. Dáva nám to možnosť pozrieť sa na riešenie z viacerých pohľadov a priniesť klientom skutočne unikátny nápad podporený netradičnou kreatívou.

Ako to u nás funguje?

01. Stretneme sa s vami

null

Niečo vám o nás povieme

Na prvom stretnutí sa zoznámite s naším account managerom, prípadne aj samotným idea makerom či dizajnérom. Spolu vám predstavia naše práce a budú sa vám snažiť dokázať, že my sme pre vás tí praví.

Niečo nám o vás poviete

Predstavíte nám vaše vízie, plány, ciele a požiadavky. Vašu značku chceme spoznať a pochopiť tak detailne, ako ju poznáte len vy. Potrebujeme sa naladiť na „vašu vlnu“ a stať sa súčasťou vášho projektu. Veríme, že si spolu sadneme už na prvom stretnutí a odštartujeme spolu úspešnú spoluprácu.

02. Brainstormujeme

Po stretnutí si s našim tímom urobíme malý brainstorming. Dôkladne sa pozrieme na váš existujúci projekt či pripravovaný zámer a interne si navrhneme vhodné riešenia vizuálu a konceptu celej značky.

Na brainstormingu sa zúčastňujú nie len naši kreatívci, no tiež minimálne jeden marketingový špecialista, ktorý celý koncept dokáže vidieť v rysoch budúcich kampaní. Takéto zloženie tímu nám pomáha pripraviť značku na to, aby bola u zákazníkov nie len obľúbená, no zároveň mala potenciál predávať.

1
Web developeri navrhnú optimalný technický background projektu
2
Idea maker / Copywriter vytvára koncovú formu komunikácie
3
Marketingový špecialista odhaľuje potenciál značky a definuje vhodné propagačné kanály.
4
Account manager rozdeľuje čiastkové úlohy, nastavuje termíny a predovšetkým o všetkom dôležitom vás informuje.

Po brainstormingu si pre vás pripravíme prvotné idey spolu s cenovou ponukou predpokladaných prác.

03. Stretneme sa s vami opäť

Úvodná prezentácia

Na ďalšom stretnutí vám odprezentujeme naše prvotné idey a cenovú ponuku. Spolu si ju prejdeme, v prípade potreby upravíme a počkáme, kým nám dáte zelenú a budeme môcť začať pracovať.

Definovanie presných cieľov

Opätovné stretnutie je pre nás dôležité aj kvôli získaniu ďalších informácií. Či už budeme značku budovať od základov, tvoriť redizajn alebo pripravovať kreatívne predajné texty, musíme mať dokonalú predstavu o tom, akým smerom sa chcete uberať a čo sa vám páči.

Tieto informácie nám budú slúžiť ako odrazový mostík pre náš kreatívny proces. Aj preto sa vás budeme veľa pýtať a vydolujeme z vás aj tie najmenšie detaily, ktoré nám pomôžu dotvoriť obraz o vašom projekte.

04. Tvoríme

Po schválení ponuky, dohodnutí termínov a dodaní potrebných dodatkových materiálov od vás sme pripravení začať tvoriť. Samotný kreatívny proces záleží od konkrétnej služby.

  • Branding
  • Copywriting
  • Vizuálna identita
  • Video
  • Foto

05. Prezentujeme návrhy

Po vytvorení prvých návrhov sa s vami stretneme opäť a odprezentujeme vám naše idey či prvé náčrty. Dostanete priestor na pripomienky a zmeny, ktoré budeme následne zapracovávať.

Kreatívny proces je však veľmi citlivý a tak sa pokojne môže stať, že sa mierne odkloníme od vašich predstáv. Aby sme tomu predišli, budeme s vami počas tvorby kreatívy intenzívne komunikovať a možno sa aj viackrát stretneme. Chceme totiž, aby sa naša práca páčila najmä vám a boli s ňou 100% stotožnený.

kreatívna práca

pripomienky

brainstorming

06. Finišujeme kreatívny proces

Po niekoľkých kolách pripomienok, spoločných konzultáciách a hodinách našej kreatívnej práce budeme pripravení odovzdať vám hotové riešenie.

Veríme, že výsledkom bude nová značka, vizuálna identita či video, ktoré zaujmú vašich potenciálnych zákazníkov a prinesú vám nové obchodné príležitosti.

07. Stretneme sa opäť?

Už poznáme vašu značku, vytvorili sme pre vás jedinečné riešenie a tak by bola škoda, keby sme sa už nikdy nestretli. Nechceme byť vaším jednorazovým dodávateľom riešenia. Ponúkame vám komplexnú digitálnu starostlivosť, naozajstnú stabilitu a dlhodobý vzťah. Veríme preto, že naše kreatívne idey budú len odrazovým mostíkom k budovaniu značky či performance marketingu.

S čím sa na nás môžete obrátiť?

Online kampane

Správa sociálnych sietí

E-mail marketing

Content marketing

Grafické služby

Webový servis

CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Prečo sa rozhodnúť pre

riešenie od nás?

vizuálna identita

kreatívne kampane

branding

firemné fotografie

prezentačné videá

printové materiály

MÁM ZÁUJEM O VAŠE SLUŽBY

Prečo sa rozhodnúť pre

riešenie od nás?

Zapamätateľný vizuál

Ľudia kupujú očami. Aj preto je základom nápaditá vizuálna komunikácia. Vašej značke dodáme jednotný štýl, ktorý bude ľahko zapamätateľný a identifikovateľný.

Jednotný štýl komunikácie

Nastavíme vám ideálnu komunikáciu, ktorá bude kopírovať jazyk vašej cieľovej skupiny. Prispôsobíme jej texty na webe, no aj komunikáciu v kampaniach či na sociálnych sieťach.

Atraktívny predajný obsah

Pripravíme vám dômyselný claim, texty na webe, fotky či videá, ktoré zanechajú vo vašich potencionálnych zákazníkoch stopu a presvedčia ich, že vás potrebujú.

Zohratý tím

V Ametice sme priatelia aj v osobnom živote. V práci sa preto dokážeme skvelo uvoľniť, pustiť našu predstavivosť na prechádzku a spolu vymyslieť naozaj dôvtipné idey.

Dômyselný storytelling

Váš príbeh vyjadríme vo všetkých textoch, vizuálnych prvkoch aj ideách kampaní. Chceme dať vášmu projektu ľudskú tvár a priblížiť ho zákazníkom tak, aby sa doň zamilovali.

Prehľad v trendoch

Neustále sledujeme svetové trendy v marketingu, dizajne a digitále. Dokážeme tak pre vás vybrať vizuálne prvky, ktoré budú unikátne na domácom trhu, no aj v zahraničí.

Čo o nás povedali naši klienti?

S odvedenou prácou som bol nadmieru spokojný! Profesionálny prístup a skvelé odvedená práca. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Dominik Koričanský, Nabytok4youTvorba e-shopu a online kampaní

100%-ná spokojnosť. Promptná spolupráca a príjemná komunikácia. Profesionalita a splnenie požiadaviek do posledného detailu. Ochota zrealizovať každú zmenu, ktorá z našej strany nastala.

Petra Belaňová, okaytravel.skWebové riešenie na mieru

Oceňujem kreativitu celého tímu a expresné dodanie všetkých mnou požadovaných služieb. Palec hore!

Janka Adamiková, Imagine-JankaFiremná identita a webové riešenie

Môžem len odporúčať, vyborna komunikácia a ochota. Ste šikovní, nech sa vám darí. Ďakujem!

Lulu SuttonTvorba logodizajnu

Naše realizácie

Presvedčte sa na vlastné oči, že v tom čo robíme sme naozaj dobrí!

Etabletka

#Kreatíva #Marketing #Web

Igor Vlk

#Web

UNIPAS

#Kreatíva #Marketing #Web

XPAIN CLINIC

#Kreatíva #Web

Vyberte si riešenie

Poďme spolu vytvoriť niečo skvelé

Potrebujete pomôcť s výberom vhodného riešenia?

Vyplňte náš formulár a my vám nastavíme ideálny balík služieb na mieru

(nepovinné)