Dohodnite si stretnutie

Povedzte nám o vás viac a my vám navrhneme optimálnu stratégiu

Telefón

+421 917 233 247

Adresa

Košovská cesta 24, Prievidza 971 01

Kde nás nájdete?

Sídlime v budove OSP na Košovskej ceste 24 v Prievidzi na 2. poschodí. Pred budovou pohodlne zaparkujete.

Často kladené otázky

Koľko stoja vaše služby?

Presná cena webovej stránky, prípravy kampane či vizuálnej identity sa nedá bez bližších informácii o projekte odhadnúť. Záleží od rozsahu a zložitosti daného projektu. Neposkytujeme preto všeobecný cenník, nakoľko cena daných služieb sa líši od projektu k projektu. Každému klientovi tvoríme cenovú ponuku na mieru, kde zohľadníme rozsah a náročnosť prác.

Čo potrebujete na vypracovanie cenovej ponuky?

Pred vypracovaním konkrétnej cenovej ponuky preferujeme osobné stretnutie, na ktorom bližšie spoznáme vašu firmu a pochopíme vašu víziu. Pokiaľ vám z časových či iných dôvodov nebude vyhovovať osobné stretnutie, radi si s vami zavoláme.

Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Cenovú ponuku dostanete približne do 7 pracovných dní od stretnutia. Opäť ale záleží od zložitosti projektu. Ak pôjde napríklad o nacenenie jednoduchých kampaní, cenovú ponuku dokážeme dodať hneď na druhý deň. Ak ale budú vaše požiadavky naozaj komplexné, príprava cenovej ponuky bude trvať dlhšie. Spolu s cenovou ponukou vám ponúkneme tiež predpokladaný termín realizácie.

Na koho sa môžem obrátiť, ak sa vyskytne nejaký problém?

Počas celej realizácie projektu budete komunikovať s naším account managerom. Pokiaľ budete mať s niečím problém, môžete mu kedykoľvek zavolať a odkonzultovať danú situáciu. Akútne prípady s e-shopom či webovou stránkou sme pre vás pripravení riešiť okamžite.

Poďme spolu vytvoriť niečo skvelé

(nepovinné)