Skip to main content

Váš web je internetovou vizitkou a tvárou vašej spoločnosti. Chcete, aby vyzerala čo najprofesionálnejšie, a aby zapôsobila na jej návštevníkov. V súčasnosti mnoho nástrojov ponúka možnosť vytvoriť si web stránku sám a lacnejšie. Vynára sa teda otázka: Prečo by som si vlastne mal najať profesionála? Uvádzame pre vás niekoľko výhod spolupráce s profesionálnym dodávateľom, ktoré dnes možno ešte nevidíte, no v budúcnosti ich určite oceníte. 

 

1. Šetrí to čas

Profesionál so sebou prináša benefity odborníka, ktorý vie, čo robí, a dokáže vaše zadanie rýchlo a úspešne dotiahnuť do konca. Vy sa tak môžete venovať skutočnej podstate vášho podnikania, rozvíjať vašu firmu a nemusíte tráviť čas študovaním programovania, optimalizáciou pre vyhľadávače či copywritingom. 

 

2. Výnimočnosť

Na internete nájdete milióny, možno až bilióny web stránok. Ako má v tomto množstve vyniknúť práve tá vaša? Digitálna agentúra je schopná vytvoriť web stránku vhodnú presne pre vás, s výnimočným designom, jednoduchým používaním a rýchlym načítaním, ktorá funguje vo všetkých prehliadačoch.

 

3. Jednoduché používanie

Profesionálny dodávateľ myslí aj na vašich zákazníkov a stránku vytvorí tak, aby bola prehľadná, jednoduchá a používatelia sa v nej nestratili. Príprava nového webu totiž zahŕňa aj UX/ UI analýzu, ktorú je takmer nemožné urobiť bez odborných vedomostí a skúseností. 

 

4. Predbehnete konkurenciu

Profesionálne vyzerajúca web stránka dáva vašim zákazníkom pocit profesionálneho prístupu a viery vo váš produkt. Konkurencia je obrovská a prvý dojem je veľmi dôležitý. Váš web by sa mal na zákazníkov usmievať a potriasať im rukou. 

 

5. Odovzdáte odkaz

Profesionáli z digitálnej agentúry alebo freelanceri sú skúsení a vedia, ako správne podať zákazníkom to, čo chcete povedať. Použité farby, font, grafika, kompozícia či iné aspekty pôsobia na používateľa a nesú so sebou odkaz, ktorý reprezentuje vašu firmu.

 

6. Kompatibilita s vyhľadávačmi

Jedným z najdôležitejších aspektov webových stránok je ich prítomnosť vo webových prehliadačoch. Profesionálny dodávateľ vie, ako webovú stránku navrhnúť tak, aby s nimi bol kompatibilná, optimalizovaná a objavila sa na správne a relevantné dopyty.

 

7. Profesionálny design

Rozdiel medzi „home-made“ designom a designom od dizajnéra je obrovský. Profesionál sa totiž postará nielen o vizuál, no napríklad aj použiteľnosť a kompatibilitu s vyhľadávačmi, prinesie bezpečnostné prvky, návrh na vývoj do budúcnosti, sleduje návštevnosť a konverzie, optimalizuje rýchlosť načítavania a navrhne jednoduchú a intuitívnu navigáciu na mobilné aj pevné zariadenia.

 

8. Výzor experta

Agentúra vie, ako vytvoriť dojem, že ste expertom vo vašom odbore. Navrhne vám zdroje a materiály, články, novinky a obsah, ktoré vašu firmu v očiach zákazníkov posunú medzi špičku. Za agentúrou totiž stojí niekoľko profesionálov a každý z nich vám poradí v inej oblasti. S novým webom tak ruka v ruke môžu prísť predajné texty či výkonné kampane, ktoré by sa vám samému nastavovali len veľmi obtiažne.

 

9. Dôveryhodnosť

Skúsený dodávateľ webu vám pomocou grafických prvkov pridá na dôveryhodnosti. To zákazníkom ukáže, že na druhej strane webu je človek, s ktorým stojí za to robiť business.

 

10. Väčšia odbornosť

Skúsená agentúra dokáže aj malej firme pomôcť konkurovať veľkým spoločnostiam. Dobre navrhnutý design, prehľadná navigácia či dôveryhodnosť vytvárajú dojem, že malá firma vyzerá väčšia, ako v skutočnosti je. Aj malý podnikateľ tak vie preniknúť na veľký trh.